Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Wystawa prac uczestników Warsztatów Plastycznych dla Dzieci i Młodzieży w "Galerii 12"

dodano 2017-06-04 00:00 w kategorii: Powiatowe

3 czerwca w "Galerii 12" Centrum Kulturalnego w Przemyślu otwarto wystawę prac uczestników Warsztatów Plastycznych dla Dzieci i Młodzieży. Na wystawie można obejrzeć efekt cotygodniowych zajęć, które obywały się w Centrum Kulturalnym od października 2016 r. do maja 2017 r.  Prawie 40 uczestników w czterech grupach wiekowych pracowało  twórczo pod okiem najpierw Grażyny Dobrowolskiej,  a od marca Rafała Kureczki, rozwijając swoje umiejętności i poznając różne techniki plastyczne.  Barwną i różnorodną ekspozycję tworzą zarówno grafiki wykonane przez młodzież jak i niezwykle kolorowe rysunki najmłodszych uczestników warsztatów. Podczas wernisażu wystawy dzieci odebrały gratulacje wraz z życzeniami miłych wakacji od z-cy dyrektora CK Janusza Zapotockiego oraz otrzymały dyplomy uczestnictwa i słodkie upominki . Prace młodych artystów można podziwiać do 13 czerwca.Komentarze

Wydarzenia

 • Miller: Morawiecki nie jest w stanie ocieplić stosunków na linii Bruksela-Warszawa

  5 godzin temu

  - Mateusz Morawiecki ma umiejętności czarnoksiężnika. Przekonał Jarosława Kaczyńskiego, że za pomocą PowerPointa można uzdrowić gospodarkę. A tak nie jest. Żeby tak się stało potrzebna jest zmiana polityki a nie polityka - mówi gość Roberta Mazurka w RMF FM, były premier Leszek Miller.czytaj więcej»

 • Tomasz Trela nowym przewodniczącym SLD w województwie łódzkim

  przedwczoraj o 16:40

  Konwencja Wojewódzka SLD, obradująca w sobotnie przedpołudnie (09.12.2017 r.) w Łodzi, udzieliła Zarządowi Wojewódzkiemu Sojuszu Lewicy Demokratycznej w województwie łódzkim wotum zaufania. Poszczególni członkowie Zarządu otrzymali od 81 do 84 głosów na ogólną liczbę 84 głosujących delegatów z całegczytaj więcej»

 • Projekt ustawy SLD o związkach partnerskich odrzucony z powodów ideologicznych

  3 dni temu, 2017-12-08

  Wszyscy posłowie Komisji ds. Petycji głosowali przeciwko projektowi SLD, który zakładał iż pary, które będą chciały zalegalizować swój związek, będą mogły to zrobić przed urzędnikiem stanu cywilnego, przed którym złożą stosowne oświadczenia oraz akt notarialny będący opisem formuły zawieranego związczytaj więcej»

 • Miller: We wszystkich badaniach opinii publicznej Szydło wyprzedza Kaczyńskiego

  4 dni temu, 2017-12-07

  - Po pierwsze, Jarosław Kaczyński zauważył, że pani premier urosła ponad miarę. We wszystkich badaniach opinii publicznej ona zdecydowanie wyprzedza przecież swojego mentora i to zarówno w głosach zaufania, jak i w tej sekwencji przeciwników – Leszek Miller skomentował niekończący się serial z rekonczytaj więcej»

 • Czarzasty: Zatrzymanie gen. Pytla to pokazówka

  4 dni temu, 2017-12-07

  - Jeżeli będziesz miał inne zdanie od nas, jeżeli o kimś z nas powiesz źle, jeżeli jesteś przeciwko nam, to przykładamy Ci lufę do głowy i mówimy innym wszystkim: patrzcie to może się Wam zdarzyć – Włodzimierz Czarzasty skomentował zatrzymanie przez Żandarmerię Wojskową generała Piotra Pytla.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Ukraina tak, ale na rozsądnych warunkach

  4 dni temu, 2017-12-07

  - Polityka w stosunku do Ukrainy nie jest łatwa. W interesie Polski jest to, by Ukraina była wśród krajów demokratycznych, bo jest na granicy, jest między nami a Rosją. Ale trzeba też jasno patrzeć, co tam się dzieje – powiedział w Rozmowie Polskiego Radia 24 przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.